die Anschrift: Abdi İpekçi Caddesi No:6-8 Ünsal Apt. Daire:10 Nişantaşı, Şişli/İSTANBUL

Email: bilgi@dralicetinkaya.com

Telefon: (0532) 663 43 60 

BABY TOKSİN UYGULAMASI

Baby Toksin Uygulaması Nedir?

Toksin uygulaması, Plastik Cerrahların uzun yıllardır uyguladıkları önemli estetik ve kozmetik işlemlerindendir.  Baby Toksin uygulaması ya da diğer ismiyle Micro-Toksin uygulaması da bu prosedürün yeni uygulanış şekillerindendir. Baby Toksin uygulaması da, geleneksel Toksin uygulamasından daha düşük dozlar kullanılarak yüzünüzdeki kırışıklık ve çizgilerde yumuşatma ve azalma sağlanır. Bu Toksin uygulaması tipinde, geleneksel Toksin uygulaması ile elde edilebilen donuk ve mimiksiz bir yüz ifadesinin aksine daha yumuşak geçişli, doğal ve genç bir görünüm elde etmek amaçlanır.


Etkisi klasik Toksin uygulamasının kas-sinir iletim mekanizmasını düzenleyen mekanizmayla aynıdır. Bu uygulamada kırışıklıkların olduğu alın bölgesi, kaz ayakları, kaş arası, dudak ve boyun gibi bölgelerin tedavisi hedeflenir. Baby Toksin uygulamasında daha düşük dozlarda Toksin uygulaması yaparak, mimik hareketlerinde daha az etkilenmeyle daha doğal bir görünüm elde etmeye çalışılır. 


İşlem öncesi görüşmede yüz analizinize göre planlama yapılır. Toksin uygulamasının nasıl ve ne kadar sürede etki edeceği, etkisinin ne kadar sürebileceği ve yapılması gerekenler hakkında bilgilendirme yapılır. İşlem öncesi yüzünüz steril hale getirildikten sonra birkaç dakika süren uygulama yapılır. Etkisi 10-14 gün içinde tamamen hissedilecektir.

Facharzt für Ästhetische und Plastische Chirurgie Op. Dr. Ali Çetinkaya Einen Termin machen
Wenn Sie das untenstehende Formular ausfüllen, werden Sie von unserer Klinik angerufen, um einen Termin an dem für Sie passenden Datum zu vereinbaren.
Senden